Bc. Eva Uhrová    

V oboru realit působím od roku 2007, kdy jsem začala pracovat ve společnosti Level EUROPE s.r.o. na pozici realitního makléře. Díky úspěchům a pracovitosti jsem od roku 2008 vykonávala pozici manažera pobočky a začala se věnovat i finančnímu poradenství k zajištění úvěrů pro klienty. V roce 2011 jsem přestoupila na pozici mentora do velké realitní společnosti.

Jelikož je mým cílem se jednotlivým obchodům věnovat maximálně, rozhodla jsem se v roce 2013 osamostatnit. Jen tak mohu zaručit kvalitní služby k Vaší naprosté spokojenosti.

Mgr. Jan Měch    

Na trhu s nemovitostmi se pohybuji již od roku 2003, tehdy jsem pracoval pro realitní kancelář Level EUROPE s.r.o. Po nabytých zkušenostech jsem přešel v roce 2006 k firmě Movit s.r.o. a začal rozvíjet samostatnou finanční a realitní strategii.

V roce 2012 mi byla nabídnuta spolupráce s renomovanou realitní kanceláří RE/MAX. V roce 2014 jsem se rozhodl pro samostatné podnikání v oboru financování a realitní činnosti.

Ing. Radim Žák    

Na realitním trhu působím od roku 2007. Díky funkčnímu systému doporučení se ke mně klienti vrací a přivádějí své známé a kamarády, protože vědí, že jim opět nabídnu vysokou kvalitu služeb a spolehlivost.

Prošel jsem si i velkou společností, brzy jsem však pochopil, že v tomto případě na velikosti opravdu nezáleží a že velká společnost automaticky nezaručuje kvalitu. Rozhodl jsem se nabízet Vám ten nejlepší servis ve spolupráci se společností Top domov s.r.o.

Yvetta Bodoloszová    

Jelikož mě vždy zajímal obchod s realitami, absolvovala jsem před 10 lety kurz Realitního makléře. Vystudovala jsem stavební průmyslovou školu a bytový design. Od té doby úspěšně propojuji prodej realit s navrhováním bytového designu.

V současné době jsem se rozhodla posílit kolektiv společnosti Top domov s.r.o., který mě nadchl svým osobním přístupem k prodeji každé nemovitosti.

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně